top
logo

 

METALE CIĘŻKIE

Metale ciężkie takie jak ołów, kadm, arsen i inne znajdujące się w tkankach miękkich ciała mogą powodować poważne choroby. Można je wykryć za pomocą analizy krwi lub analizie pierwiastkowej włosa.

Metale ciężkie przyjmujemy wraz z wodą, pożywieniem i zanieczyszczonym powietrzem -zawdzięczamy to wszechobecnemu przemysłowi oraz komercyjnemu podejściu do produkcji żywności . Dzisiaj jesteśmy na nie narażeni praktycznie na każdym kroku.

       Żyły można oczyścić terapią chelatową . Skutecznie usuwa ona szkodliwe metale z organizmu. Więcej informacji na jest temat jest na różnych stronach www. Tylko w jednym przypadku chelatacja nie jest wskazana - dotyczy to osób z całkowitą niewydolnością nerek. W innych przypadkach decyzję podejmuje lekarz po pierwszej wizycie. 

   Są również inne naturalne sposoby pozbywania się metali ciężkich z organizmu np. spożywanie dużej ilości jarzyn i owoców z ekologicznych upraw, picie  herbat wspomagających detoksykację, kuracje oczyszczające itp. Dużą nadzieję na skuteczne pozbycie się metali ciężkich i toksyn z naszego organizmu daje wynalazek Tibora Jakabovics -węgierskiego naukowca łączącego ogromny potencjał fitoterapii z najnowszymi osiągnięciami nanotechnologii.Więcej informacji uzyskasz na stronie-link http://good.energy/sm/pl.html. lub pod nr telefonu 601 301 837.

 Przykładowe obrazy ilustrujące metale ciężkie podczas analizy żywej kropli krwi.

  


bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 templates  Valid XHTML and CSS.